Pamiętniki edukacyjne Bruce’a Dickinsona i trybut dla kultowego „Aces High”!

fot. materiały prasowe
18 czerwca 2018 — Wargaming ma przyjemność ogłosić, że wokalista zespołu Iron Maiden, Bruce Dickinson został prowadzącym 10 edukacyjnych materiałów wideo poświęconych najsłynniejszym samolotom bojowym w historii. Pierwszy odcinek można zobaczyć już dziś,  a następne będą pojawiać się co tydzień stronie World of Warplanes i na kanale Youtube w okresie od czerwca do sierpnia. Bruce Dickinson jest olbrzymim miłośnikiem lotnictwa wojskowego, pilotem i fanem wierności historycznej World of Warplanes. Dlatego też wokalista kultowej heavymetalowej grupy został gospodarzem cyklu wideo pamiętników o ikonicznych samolotach II Wojny Światowej. Ten nowy format ma na celu edukację w nowoczesnej formie i będzie opowiadać o tak kultowych maszynach, jak Spitfire, Hawker Hurricane czy Messerschmitt Bf 109.

A ponadto, dla wszystkich fanów muzyki Iron Maiden i fanów samolotów przygotowaliśmy specjalny teledysk do „Aces High”. Zawiera on ujęcia wprost z rozgrywki World of Warplanes oraz historyczne nagrania samolotów walczących w Bitwie o Anglię.

“Cieszymy się, że Bruce wniósł swój entuzjazm, doświadczenie i niepowtarzalny styl do World of Warplanes,” mówi Al King, globalny dyrektor marketingu w firmie Wargaming. „Wraz z pamiętnikami i trybutem dla Aces High, przerobiliśmy hangar w grze, aby subtelnie nawiązywał do Iron Maden. Nigdy wcześniej nie robiliśmy czegoś takiego i mamy nadzieję, że fani metalu i gier będą dobrze bawić się odnajdując poukrywane easter eggi!”
Iron Maiden w Polsce:

Formacja Iron Maiden 27 i 28 sierpnia wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety na pierwszy z koncertów – 27 lipca - są całkowicie wyprzedane, można jednak nadal kupić wejściówki na drugi koncert za pośrednictwem Live Nation Polska. Formację supportować będzie grupa Tremonti.

Komentarze