Pearl Jam odwołuje koncert w Londynie

fot. materiały prasowe
Zespól Pearl Jam odwołał dzisiejszy  koncert w londyńskim O2 Arena z powodu złego stanu zdrowia lidera formacji – Eddiego Veddera. Tournee ma zostać wznowione 22 czerwca. Wygląda na to, że koncert w Krakowie zaplanowany na 3 lipca nie zostanie odwołany. Oto oświadczenie zespołu:

Pearl Jam z przykrością zawiadamia, że [grupa] nie będzie w stanie zagrać dzisiejszego koncertu w O2 Arena w Londynie. Zespół pracuje nad przełożeniem koncertu na połowę lipca.

Wokalista Eddie Vedder kompletnie stracił głos. Jest na wokalnym odpoczynku przez najbliższe kilka dni w celu wyzdrowienia i wystąpienia podczas trasy koncertowej.

Jest to pierwszy raz, kiedy musimy przełożyć koncert z tego powodu. Ed i zespól są wstrząśnięcie myślą o wszystkich fanach, którzy podróżowali i poczynili plany.

Przesyłamy największe przeprosiny wszystkim. I ogromną wdzięczność za okazane wsparcie.

Bilety na dzisiejsze show zachowają ważność na nową koncertową datę. Oczekujcie więcej informacji wkrótce. Proszę skontaktujcie się z waszym lokalnym punktem sprzedaży w razie innych pytań. Z posiadaczami fanclubowych biletów skontaktujemy się bezpośrednio w ciągu kilku dni.

Trasa koncertowa Pearl Jam ma zostać wznowiona w piątek, 22 czerwca, w Milanie.

Komentarze