ALMANAC przedstawia nowego wokalistę i perkusistę

fot. materiały prasowe / Nuclear Blast Records
Zespół ALMANAC oficjalnie przedstawił nowych członków grupy. Do składu dołączyli: w roli nowego wokalisty – Patrick Sühl i nowego perkusisty – Marc Dzierzon.


Zanim Patrick Sühl stał się oficjalnym członkiem ALMANAC grał w zespole Gun Barrel oraz kilku cover bandach grających muzykę Judas Priest, Whitesnake, czy Deep Purple.

Victor Smolski komentuje:


Jestem bardzo szczęśliwy mogąc przedstawić wam Patricka Sühla jako nowego członka naszego zespołu! Niespodziewanie z powodu „konfliktu” harmonogramów David nie może dołączyć do nas podczas nadchodzącej trasy. Jako fan ALMANAC od samego początku, Patrick od teraz sprawuje pieczę nad wszystkimi męskimi wokalami ze swoim metalowym Powerem. Także na naszej ostatniej europejskiej trasie zaprosiłem Marca Dzierzona jako [nowego] perkusistę. Jego nowoczesne podejście do gry na bębnach kopie tyłki! Nie mogę się doczekać naszej festiwalowej trasy na przełomie sierpnia i września!

Nowy wokalista zabiera głos:


Kiedy Victor do mnie zadzwonił nie musiałem się zastanawiać nawet przez minutę. Czy chcę śpiewać w zespole z tak niesamowitymi kompozycjami i muzykalnością?! Cóż, oczywiście! Tsar i Kingslayer miały swoją zasłużoną „chwilę” w moim samochodowym stereo nie mogę się doczekać koncertowania i tworzenia więcej niezwykłej muzyki z tym zespołem. Do zobaczenia w drodze!Komentarze