Made In Poland na Castle Party 2018 [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
Zespół Made In Poland wystąpił podczas festiwalu Castle Party 2018. Zobaczcie galerię zdjęć z występu grupy.


Made In Poland powstał w 1984 roku. Formacja uważana jest za jeden ze sztandarowych przedstawicieli nurtu cold wave. Grupa ma na swoim koncie cztery studyjne wydawnictwa: opublikowany w 1989 roku album zatytułowany po prostu „Made In Poland”, „Martwy Kabaret” (2008), „Future Time” (2009) oraz „Enjoy The Solitude”, który ukazał się w 2011 roku. Formacja po kilku latach przerwy powróciła w 2017 roku koncertem na OFF Festivalu wykonując tam specjalny set złożony z utworów z płyty „Martwy Kabaret”. 

Made In Poland na 25. Castle Party Festival

Formacja Made In Poland także podczas jubileuszowego – 25. festiwalu Castle Party w Bolkowie – zaprezentowała w dużej mierze materiał z wydawnictwa Martwy Kabaret z domieszką nowszych utworów. Fani podczas występu formacji bawili się świetnie, a wśród wielbicieli Made In Poland w pierwszym rzędzie dało się zauważyć liderkę formacji Closterkeller – Anję Orthodox

Castle Party już po raz 25.

Festiwal Castle Party 2018 odbył się w Bolkowie w dniach 11-15 lipca. W piątkowy wieczór na dużej scenie można było zobaczyć: Leśne Licho, Vulture Industries, Grausame Töchter, Theatre Of Hate, Agonoize, przedstawienie grupy teatralnej Lineact, The Eden House i Apoptygma Berzerk. W sobotę wystąpili: Art Of Illusion, Made In Poland, Tyske Ludder, The Coffinshakers, Gothminister, Faun i Project Pitchfork. W niedzielę zaprezentowali się: Traitrs, Mano Juodoji Sesuo, Escape with Romeo, Department, The Beauty of Gemina oraz headliner festiwalu – zespół Samael. Zobaczcie galerię z koncertu Made In Poland:

Tekst i zdjęcia: Paulina Łyszko

Komentarze