Paul McCartney zagra koncert w Krakowie


Paul McCartney zagra koncert w Polsce! Legendarny członek The Beatles wystąpi 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Kiedy bilety będą dostępne w sprzedaży?


PAUL McCARTNEY 
The FRESHEN UP Tour 2018
Poniedziałek, 3 grudnia 2018 r. – TAURON Arena Kraków, Polska

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl 
19.07 w godz. 10:00-22:00.

Bilety w sprzedaży ogólnopolskiej od 20.07 od godz. 12:00 na LiveNation.pl.
http://paulmccartney.com/ 

"Paul McCartney ogłosił w zeszłym tygodniu, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów. Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station”, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records. Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy Out There" - informuje organizator polskiego koncertu.

Paul McCartney: „Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu - Get ready to rock Poland!” 

Trasa Freshen Up rozpocznie się we wrześniu czterema koncertami w Kanadzie. Następnie w październiku Paul wystąpi jako główna gwiazda 17. edycji festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Europejska część trasy przypada na grudzień i zakończy się koncertami w Wielkiej Brytanii.

"Koncerty Paula McCartneya spełnią wszelkie oczekiwania jakie można mieć wobec rockowego show: prawie 3 godziny z najlepszymi utworami z przełomu ostatnich 50 lat; dziesiątki piosenek z solówkami w wykonaniu Paula; niezapomniane kawałki „Wings” i „The Beatles”, które ukształtowały ścieżki dźwiękowe naszego życia" - zapowiada organizator wydarzenia, Live Nation Polska,

Skład zespołu uformowany w ostatnich 15 latach:
Paul "Wix" Wickens (instrumenty klawiszowe), 
Brian Ray (gitara basowa/gitara), 
Rusty Anderson (gitara),
Abe Laboriel Jr (perkusja)

Komentarze