Samael na Castle Party 2018 [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
Wczoraj festiwal Castle Party 2018 dobiegł końca. Ostatni wieczór zamykał występ headlinera całego festiwalu – zespołu Samael. Zapraszamy do przeczytania relacji i zobaczenia galerii zdjęć z występu grupy.


Zespół Samael lubi gościć w naszym kraju. Po nieco ponad roku od ostatniego koncertu grupy w Polsce – podczas festiwalu Metalmania 2017 – Samael ponownie wystąpił w naszym kraju jako headliner 25. edycji festiwalu Castle Party, który cyklicznie odbywa się w Bolkowie.

Samael cieszący się zawsze w Polsce ciepłym przyjęciem zgotowanym przez wiernych fanów po występie w Bolkowie obiecał, że szybko do nas wróci. Dziękuję, Bolków! Wspaniały wieczór – do zobaczenie wkrótce, Polsko! – napisała formacja na swoim fanpage’u na Facebooku: Samael zakończył Castle Party 2018

Grupa Samael swoim występem kończyła tegoroczną edycję festiwalu Castle Party. Grupa zaprezentowała zgromadzonej w Bolkowie publiczności show trwające półtorej godziny. Pomimo zmęczenia i późnej pory pod sceną tłumnie zgromadzili się fani formacji dając z siebie wszystko. Samael zaprezentował zróżnicowany set prezentując materiał zarówno z najnowszego studyjnego wydawnictwa – wydanej w 2017 roku nakładem wytwórni Napalm Records płyty Hegemony – jak i starsze utwory.

Niespodzianka dla fanów 

Dla zespołu Samael, jak i fanów grupy był to wyjątkowy wieczór nie tylko z powodu samego występu, ale również rejestrowania koncertowego teledysku do utworu Samael, o czym poinformował zespół na kilka dni przed występem na Castle Party 2018: Będziemy kręcić wideo do piosenki „Samael” podczas naszego występu w następną niedzielę, na Castle Party w Polsce! Jeśli chcesz razem ze swoimi przyjaciółmi możesz znaleźć się w nim! Możecie przesłać swoje nagranie nakręcone podczas tego występu (…).Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu Samael:Tekst i zdjęcia: Paulina Łyszko

Komentarze