The Vintage Caravan prezentuje nowy singiel


Zespół The Vintage Caravan niedawno poinformował swoich fanów o tym, że wyda nowy studyjny album. Dzisiaj grupa podzieliła się nowym singlem z nadchodzącej płyty oraz zdradziła tracklistę wydawnictwa.

Po premierze trzeciego albumu – wydanego w 2015 roku krążka zatytułowanego Arrival – pierwszej europejskiej trasy w roli headlinera, tournee po Ameryce Łacińskiej razem z legendarnym zespołem Europe i występach na ponad sześćdziesięciu festiwalach The Vintage Caravan zabrał się za pracę nad swoim czwartym studyjnym wydawnictwem. Album zostanie zatytułowany Gateaways i ukaże się 31 sierpnia 2018 roku nakładem niemieckiej wytwórni Nuclear Blast Records.

Jesteśmy bardzo dumni prezentując nasz nowy album „Gateaways” zarejestrowany w legendarnym Sundlaugin Studios na Islandii (należące do Sigurd Rós). [Wydawnictwo jest] wyprodukowane przez Iana Davenporta (Band Of Skulls, GAZ COOMBES). Ogólnie myślimy, że ten album jest bardziej dojrzały, niż poprzednie. Naprawdę przekraczaliśmy własne bariery, żeby ten album brzmiał tak świetnie, jak to tylko możliwe. Nie wymienimy żadnych nazwisk, ale słyszeliśmy, że niektórzy ludzie określali, że ten album jest najlepszą rzeczą od czasu krojonego chleba. Nie możemy się doczekać, żebyście mogli go usłyszeć i posmakować – zapowiada zespół. Posłuchajcie nowego singla grupy - utworu Reflections:
Grupa zdradziła również tracklistę płyty. Oto ona:

01. Set Your Sights
02. The Way
03. Reflections
04. On The Run
05. All This Time
06. Hidden Streams
07. Reset
08. Nebula
09. Farewell
10. Tune Out
Dodatkowy utwór (tylko w wersji LP i DIGI)
11. The Chain (FLEETWOOD MAC Cover)

Komentarze