Dziś premiera nowej płyty Passengera


Passenger prezentuje kolejnego singla ze swojej nowej płyty „Runaway”, która ma swoją premierę w dniu dzisiejszym. Utwór nosi tytuł „Survivors”. Zobaczcie teledysk!Pod nazwą Passenger kryje się Mike Rosenberg, brytyjski wokalista i autor tekstów. Uzdolniony muzyk zasłynął dzięki koncertom u boku Eda Sheerana oraz utworowi "Let Her Go" (2013), który przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów w wielu krajach.

Ostatni album artysty, "Young as the Morning, Old as the Sea", zajął pierwsze miejsce na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a w ramach promocji płyty Passenger odbył największe w swojej dotychczasowej karierze światowe tourne, podczas którego oglądało go łącznie 1,4 miliona widzów.

Album "Runaway", dziesiąty już w karierze Passengera, został zarejestrowany w Wielkiej Brytanii i Australii przy udziale producenta Chrisa Vallejo. Na krążku usłyszymy między innymi takie instrumenty, jak mandolina czy banjo, a w składzie towarzyszącym Rosenbergowi w studio znaleźli się gitarzysta Benjamin Edgar, basista Rob Calder, perkusista Peter Marin oraz klawiszowiec Jon Hansen. 

Szczegółowa tracklista "Runaway" przedstawia się następująco:

1 Hell Or High Water
2 Why Can’t I Change
3 Heart To Love
4 Let’s Go
5 Eagle Bear Buffalo
6 Ghost Town
7 Runaway
8 He Leaves You Cold
9 To Be Free
10 Survivors

Album "Runaway" można nabyć pod poniższym linkiem:Komentarze