Poznaliśmy supporty jedynego koncertu Clutch w Polsce!


Polski koncert Clutch odbędzie się w warszawskim klubie Proxima w ramach trasy promującej nadchodzący, dwunasty album formacji „Book of Bad Decisions”! Jako support mamy przyjemność zaprezentować dwie formacje: The Picturebooks oraz Octopussy.


The Picturebooks – To bluesowo-rockowe duo składające się z Fynna Clausa Grabke (wokal, gitara) oraz Philippa Mirtschinka (perkusja). Ich przełomowy album „Imaginary Horse” z 2014 roku nagrany został w tym samym garażu, w którym muzycy regularnie doglądają swoich motocykli, a także tworzą własne instrumenty, których brzmienie dodaje nagraniom dodatkowej ‘mocy’. W muzycznej prasie panuje pogląd, że The Picturebooks grają rock n’ rolla o zapachu wysokooktanowej benzyny. W swojej karierze porwali już tłumy podczas licznych festiwali muzycznych, w tym Rockavaria i Sziget oraz supportując Eagles Of Death Metal na ich amerykańskiej trasie koncertowej. 

Octopussy to pochodzący z Trójmiasta zespół rockowy łączący brzmienia rock’n’roll, stoner, blues z odbijającym się echem klimatu południa Stanów Zjednoczonych. Zespół wydał w 2013 roku debiutancki krążek, który zebrał dużo pozytywnych recenzji w Polsce i na świecie. Silną stroną Octopussy są energetyczne koncerty, dzięki którym zespół systematycznie zbiera nowych fanów. W listopadzie 2017 odbyła się premiera drugiego wydawnictwa pod tytułem „Dwarfs & Giants", na którym usłyszeć można głos Jana Babińskiego, nowego wokalisty. Płyta została nagrana na żywo w Highwave studio w kwietniu 2017, pod okiem Jana Galbasa, producenta i pierwszego wokalisty zespołu. Nową płytę promuje opublikowany na YouTube singiel „Birdman", nagrany na żywo w Custom 34.

Metal Mind Productions zaprasza: 
CLUTCH
+
The Picturebooks
Octopussy

07.12.2018 - Warszawa, Proxima
Ceny biletów:
80 PLN (przedsprzedaż)
100 PLN (w dniu koncertu) 
Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00 
        
Bilety do nabycia od 28 lutego na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE), www.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletin.pl

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.plwww.metalmind.com.pl


Komentarze