The Exploited odwołuje koncerty. Wattie Buchan ma kłopoty ze zdrowiem

fot. Paulina Łyszko
Lider zespołu The Exploited ponownie ma kłopoty ze zdrowiem. Grupa odwołała kolejne koncerty.

11 kwietnia 2017 roku informowaliśmy o tym, że frontman zespołu The Exploited – Wattie Buchan – trafił do szpitala mając poważne kłopoty z sercem. Formacja kontynuowała trasę koncertową bez udziału wokalisty – z gościnnym udziałem zespołów będących wtedy w trasie z grupą, w tym m.in. The Casualties.

Czterdzieści minut po północy na fanpage’u zespołu The Exploited pojawiła się niepokojąca wiadomość – grupa odwołuje koncerty, a Wattie ponownie ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Przyczyną złego stanu zdrowia wokalisty ponownie jest serce. Oto oświadczenie formacji:

Niestety Wattie ma więcej kłopotów z sercem i czeka go operacja. Doktorzy poinstruowali go, że nie może zagrać, podczas nadchodzących koncertów. Z tego powodu wszystkie nadchodzące koncerty zostały odwołane. Próbujemy przełożyć je na przyszły rok. Bardzo nam przykro i jesteśmy zdezorientowani faktem, że musimy anulować występy - wiemy, że niektórych ludzi to zniechęci - wszystko, co możemy zrobić to przeprosić.

Dzięki,
The Exploited
W kwietniu br. The Exploited razem z grupami Ga Ga Zielone Żabki i Psy Wojny zagrałi w katowckim Mega Clubie. Wattie Buchan na scenie prezentował się w świetnej formie. Galerię z wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ.Komentarze