Acid Drinkers w Krakowie: znamy supporty2018 rok to rocznice dwóch ważnych płyt w historii Acid Drinkers. 20 lat temu ukazał się album High Proof Cosmic Milk, a 10 lat później - Verses Of Steel.  Jesień 2018 to znakomita okazja, aby sięgnąć po tamte dźwięki! Poznaliśmy supporty, które wystąpią przed gwiazdą wieczoru w Krakowie. Bilety na wydarzenie są nadal dostępne w sprzedaży. 

  
Przed Acid Drinkers w Krakowie wystąpią grupy Horrorscope i Blacksnake. Horrorscope to thrashmetalowy zespół z Chorzowa, grający nieprzerwanie od 1996. Na koncie formacja ma 8 płyt i bogate doświadczenie koncertowe. Obecnie promują wydawnictwo zatytułowane Altered Worlds Practice, które ukazało się w ubiegłym roku nakładem Defense Records. Blacksnake z kolei powstał w 2008 roku w Przemyślu. Zespół gra mieszankę stylistyczną gatunków: hard rock, stoner, thrash i blues. Na swoim koncie ma aż cztery wydawnictwa: The First Bite (2009), Horns Up! (2010), Lucifer's Bride (2013) i Blood Of The Snake (2017).

Verses Of Steel - szybka jazda bez trzymanki i nowoczesny thrash podany w rock’n’rollowym sosie - tak wołały recenzje... to płyta, która zawsze będzie kojarzona ze zmarłym gitarzystą zespołu Aleksandrem „Olassem” Mendykiem, który miał wielki wkład w jej tworzenie - jego pierwszy i ostatni album w Acids.

High Proof Cosmic Milk to faktycznie kosmiczna podróż - moc, ciężar, przestrzeń i zupełnie nowy kierunek w twórczości Acids. Kierunek nadany przez Litzę... i jego ostatni album z Acids. Set, który szykują Kwasożłopy na trasę Verses Of Milk Reprise Tour 2018/2019 będzie oparty głównie o numery z tych dwóch albumów. Smarujcie gardła i załóżcie ciężkie buty... w najbliższym czasie nie bierzemy jeńców! 

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 roku. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 29 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną. Acid Drinkers to czterech charyzmatycznych muzyków, czyli Titus, Popcorn, Ślimak i Dzwon.

Acid Drinkers zagra w Krakowie

+Horrorscope i Blacksnake
Kraków – 27.10.2018 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł w dniu koncertu 50zł
Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15
Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
Klub Kombinator os. Szkolne 25
Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

BILETY ELEKTRONICZNE:
Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu Going Kup bilet

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/acid-drinkers-bilety/8485 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/acid-drinkers/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/1841489/acid-drinkers


Komentarze