Ivar Bjørnson (Enslaved) i Einar Selvik (Wardruna) w lutym wystąpią w Krakowie


Po dużym sukcesie projektu Skuggsjá, Ivar Bjørnson (Enslaved) oraz Einar Selvik (Wardruna) kontynuują cały czas współpracę pod nazwą Hugsjá. Muzycy wystąpią 2 lutego 2019 roku w krakowskim Klubie Studio. 


Na początku przyszłego roku Ivar Bjørnson i Einar Selvik wyruszą w krótką trasę po Europie w ramach której będą wykonywać na żywo muzykę nagraną w ramach projektów Skuggsjá oraz Hugsjá. Wspólnie z Ivarem i Einarem na scenie pojawią się Iver Sandøy (perkusja, drugi wokal), Håkon Vinje (klawisze) oraz Silje Solberg (skrzypce Hardanger). Ivar oraz Einar wystąpią również w Krakowie, w klubie Studio, 2 lutego 2019 roku. 

Ivar Bjørnson i Einar Selvik o trasie: “To nowy etap naszej wspólnej podróży. Najpierw wspólnie komponowaliśmy, potem występowaliśmy na festiwalach i wydawaliśmy albumy. Teraz wreszcie zabieramy naszą muzykę w trasę, aby występować na żywo przed publicznością w kilku krajach europejskich. Bardzo cieszymy się na tą okazję – i jesteśmy wdzięczni za olbrzymie wsparcie, bo dzięki niemu wszystko to stało się możliwe”.

Rozpiska godzinowa koncertu w Krakowie:
19.00 – otwarcie drzwi
20.00 - początek koncertu

Ceny biletów:
- 130 zł (pierwsza pula przedsprzedaży)
- 150 zł (zwykła przedsprzedaż)
- 160 zł (w dniu koncertu)
- 195 zł (siedzące na balkonie)
Bilety na koncert w sprzedaży online będą dostępne od piątku, 2 listopada, od godziny 9.00.


Organizatorami koncertu są Klub Studio oraz Iron Realm Productions.

Komentarze