Varius Manx i Kasia Stankiewicz rozpoczynają trasę koncertową


Varius Manx i Kasia Stankiewicz wyruszyli już w jesienną trasę koncertową. Pierwszym punktem na mapie ich widowisk było Gniezno, które przywitało ich z otwartymi ramionami. Publika zachwyciła się zarówno przebojami, które są z nami od lat, ale także nową płytą "ENT", z której pochodzi utwór "Kot bez ogona". - Koncert w Gnieźnie był magiczny. Publiczność wspaniałe i entuzjastycznie reagowała na utwory z albumu "ENT"… Jeśli tak wyglądać będzie całość trasy to możemy nazywać się szczęściarzami. - opowiada Robert Janson.


Varius Manx i Kasia Stankiewicz odwiedzą:

21.10 - Częstochowa - Filharmonia Częstochowska
04.11 - Kielce - Kieleckie Centrum Kultury
08.11 - Gdańsk - Stary Maneż
09.11 - Toruń - Aula UMK
22.11 - Lublin - Centrum Spotkań Kultur
25.11 - Dąbrowa Górnicza - Pałac Kultury Zagłebia
01.12 - Wrocław - Centrum Koncertowe A2
10.12 - Kraków - Klub Studio
18.01 - Łódź - Wytwórnia

Podczas trasy koncertowej Varius Manx z Kasią Stankiewicz zaplanowanych jest wiele wyjątkowych rozwiązań, które mają jeszcze bardziej wciągnąć publikę w to, co dzieje się na scenie. Fani zostaną przeniesieni do baśniowej krainy, za pomocą wizualizacji, które pojawiać się będą na ekranach otaczających zespół. Pojawią się tam animacje, które wciągną widownie w podróż po łonie natury, do lasu, na łąkę lub w góry. Wszystko to, by maksymalnie wypełnić atmosferę panującą na koncertowych salach. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Poza dodatkowymi wrażeniami wizualnymi, możemy spodziewać się bardzo ciekawych aranżacji muzycznych, które zostaną doprawione występem kwartetu smyczkowego "Classic Sisters“.  

Kasia Stankiewicz skomentowała pierwsze występy bardzo entuzjastycznie - Można by rzec “pierwsze koty za płoty”.  Pierwsze koncerty z nowym materiałem są podwójnie ekscytujące, jak to pierwsze razy! Ten był bezbolesny i nawet z nutką rozkoszy. "ENT" jest magiczny, a na koncertach, jak się okazuje, brzmi tak samo pięknie jak na płycie, jeśli nie lepiej. Do tego widok skupionej, wzruszonej i spełnionej publiczności jest najlepszą nagrodą dla twórcy. - dodaje wokalistka.Komentarze