Nightwish niezbędnik koncertowy


Już jutro NIGHTWISH wystąpi w Krakowie! Agencja koncertowa Knock Out Productions, która jest organizatorem krakowskiego wydarzenia przygotowała specjalny niezbędnik koncertowy!Oto Niezbędnik Koncertowy:
Przy schodach głównych przed Areną, zarówno od ul. Lema jak i od Parku Lotników, prosimy o pokazanie ochronie biletu wstępu na koncert.

Wejście na Arenę będzie się odbywało wszystkimi wejściami wokół hali i tam będą skanowane bilety:
- wejście #1 oraz #3 – dla posiadaczy biletów na miejsca siedzące
- wejście #2 – dla posiadaczy biletów na płytę
- wejście #4 – dla posiadaczy biletów na Golden Circle

Po zakończonym koncercie zostanie uruchomione dodatkowe wyjście z poziomu Płyty i Golden Circle, bramą nr 5 (duża brama z tyłu hali), które prowadzi bezpośrednio na zewnątrz hali. Zalecane dla osób, które nie zostawiły odzieży w szatni.

1. Dokładna czasówka koncertu:

18:00 - Otwarcie bram
19:40 – 20:30 – Beast in Black
21:00 – ... - Nightwish
Prosimy o wcześniejsze przyjście na koncert, aby uniknąć kolejek!

2. Pokaż swój bilet, skanowanie i opaskowanie

Przy głównych schodach od ul. Lema oraz od Parku Lotników prosimy o pokazanie ochronie biletu wstępu na koncert. To jest jedynie kontrola bezpieczeństwa, aby w otoczeniu Areny znajdowały się wyłącznie osoby posiadające bilety. Za tą linię nie można wnosić niebezpiecznych przedmiotów oraz rzeczy wykluczonych w regulaminie (są one również wymienione w pkt. 12). Szanuj decyzję ochrony jeśli nie pozwoli Ci wnieść określonego przedmiotu na teren imprezy. Obok kasy będzie działał depozyt - płatny 20 zł.
Wejście na otoki Areny będzie otwarte od 16:00 i dopiero wtedy będzie można podejść dalej pod wejścia główne do hali.
Zachowaj swój bilet do dalszego zeskanowania przy odpowiednim wejściu - posiadacze biletów na poszczególne sektory proszeni są o udawanie się do odpowiednio oznaczonych wejść.
Posiadacze biletów na Golden Circle oraz na Płytę, po zeskanowaniu ważnego biletu, otrzymają opaskę na rękę uprawniającą do przebywania w określonym sektorze. Prosimy o zwrócenie uwagi na to, aby obsługa założyła Wam opaskę po zeskanowaniu biletu!

3. Zejście na Płytę oraz Golden Circle

Zejście na Golden Circle będzie odbywało się schodami przy sektorach A11 oraz A20 (będą odpowiednio oznaczone) oraz klatkami przy sektorach A5 i A6.
Wejście na Płytę będzie odbywało się schodami przy sektorach A2 oraz A9 (będą odpowiednio oznaczone) oraz klatkami przy sektorach A5 i A6.
Prosimy o zwrócenie uwagi, iż dla osób z opaskami na płytę i GC, między 18:00 a 19:40, schody przy sektorach A2, A9, A11 oraz A20 będą działały tylko jednostronnie – wyłącznie w dół, tak aby bezpiecznie napełnić poziom płyty i GC. W tym czasie wyjście do góry z poziomu płyty i GC na poziom A będzie odbywał się wyłącznie klatkami A5 i A6 (z tyłu hali, za dużą bramą). Od 19:40 ruch A2, A9, A11 i A20 będzie dwustronny.
Prosimy o zastosowanie się do instrukcji ochrony.
Na poziomie płyty znajdują się toalety, palarnia oraz stoiska gastronomiczne i będą odpowiednio oznaczone. Więcej toalet znajduje się na poziomie A.

4. Szatnia

Szatnie znajdują się za wejściami głównymi do Tauron Areny, na wszystkich głównych korytarzach na poziomie A, B i C.

5. Kasy biletowe przy Tauron Arena Kraków

Bilety na koncert będzie można zakupić w kasie (przy głównych schodach od strony ul. Lema) od 16:00. 

6. Odbiór akredytacji

Media, fotografowie, goście oraz zwycięzcy konkursów mogą odebrać swoje akredytacje i bilety w punkcie odbioru akredytacji obok kasy, przy schodach głównych (od ul. Lema) od godziny 16:00.

7. Depozyt

Depozyt będzie znajdował się przy schodach głównych do hali (od ul. Lema) i jest płatny 20 zł, otwarty od godziny 16:00.

8. Parking przy hali

Oficjalny parking znajduje się tuż przy hali Tauron Arena Kraków. Dystrybucją biletów zajmuje się Tauron Arena Kraków i można je kupować na: https://goo.gl/26rzS2

9. Dojazd komunikacją miejską na halę:

Tramwaje
- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 1, 14, 22, 62 (linia nocna)
- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 4, 5, 9, 10, 52, 64 (linia nocna)
Autobusy:
- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 128, 662 (linia nocna)
- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 124, 424, 664 (linia nocna)

10. Palarnia.

Na terenie imprezy będą znajdowały się 3 palarnie.
Dwie z nich są na poziomie wejść głównych do hali (poziom A). Można na nie wyjść z korytarzy głównych przy wejściach na sektory A4 oraz A14.
Trzecia palarnia, na poziomie płyty, będzie znajdowała się w tylnej części hali i będzie specjalnie oznaczona.

11. Merch

Na koncercie będą dostępne oficjalne gadżety Nightwish oraz Beast in Black. Stoiska będą znajdowały się wewnątrz hali na poziomie A, przy wejściu nr 1 oraz wejściu nr 3. Prosimy o wzięcie gotówki.

12. Osoby niepełnosprawne

Tauron Arena Kraków jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się w sektorach A4 oraz A7.

13. Osoby poniżej 16 roku życia

Osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie na poniższych zasadach.
- osoby, które w dniu koncertu ukończyły 13 lat, ale nie ukończyły 16 lat muszą przy wejściu przekazać obsłudze koncertu wypełnioną zgodę na udział w koncercie. Wzór zgody:
https://www.docdroid.net/Tl06ZJG/zgoda-powyzej-13-roku-zycia.doc.html
- osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 13 lat muszą być pod okiem opiekuna oraz na wejściu przekazać wypełnione oświadczenie. Wzór zgody:
https://www.docdroid.net/EBPk7fR/zgoda-do-13-roku-zycia.doc.html 

14. Bezpieczeństwo

Na teren imprezy nie można wnosić dużych plecaków, prosimy stosować się do zaleceń ochrony jeśli ta stwierdzi, iż plecak należy oddać do depozytu.

Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych (za wyjątkiem zakupionych w Tauron Arena Kraków), środków odurzających lub substancji psychotropowych, paralizatorów, miotaczy gazu, noży, pałek, łańcucha, petard, świec dymnych, laserów, wskaźników laserowych oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych, wszelkich opakowań szklanych, metalowych oraz plastikowych oraz wszelkich przedmiotów o ostrym zakończeniu, oraz bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania sprzętu nagrywającego audio i video oraz profesjonalnego sprzętu fotograficznego (dopuszczalne są telefony komórkowe oraz aparaty bez zmiennej optyki), a także wykonywania fotografii, nagrywania dźwięku i filmowania. 

Regulamin Tauron Areny Kraków zabrania wnoszenia jakichkolwiek napoi oraz jedzenia – wewnątrz hali będą działały stoiska gastronomiczne.

Depozyt będzie znajdował się przy schodach głównych (od ul. Lema) i jest płatny 20 zł
Komentarze