A Perfect Circle w Krakowie: najważniejsze informacje


Już jutro w TAURON Arena Kraków po raz pierwszy w Polsce wystąpi A Perfect Circle! Natomiast w roli gościa specjalnego zobaczyć będzie można Chelsea Wolfe.


Plan dnia przedstawia się następująco:
18.30 - otwarcie bram dla posiadaczy biletów Early Entrance, wejście przez bramę nr 2
18.45 - otwarcie bram dla pozostałych uczestników koncertu, (bramy 1,2,3)
20.00 - Chelsea Wolfe
21.15 - A Perfect Circle

Na prośbę zespołu A Perfect Circle, podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i nagrywania. Osoby łamiące ten zakaz będą proszone o opuszczenie hali.

Bilety jeszcze w sprzedaży na stronach: 
www.ebilet.plwww.eventim.plwww.biletin.pl oraz w sieci sklepów EMPiK i Media Markt.

W dniu koncertu bilety będzie można nabyć w sieci EMPiK, Media Markt oraz w kasie TAURON Arena Kraków (kasa nr 1, czynna w godz. 16.00 - 21.30).

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Siedzące kat. 1 - 270 / 290 zł
Siedzące kat. 2 - 210 / 230 zł
Szatnie dostępne będą na korytarzu obiektu (poziom A) przy wszystkich bramach (cena: 3 zł, bagaż: 10 zł, płatność wyłącznie gotówką).

Dostępny będzie parking (ul. S. Lema 7) w cenie 30 zł (samochody osobowe) i 100 zł (autokary). Parking w dniu koncertu czynny będzie od godz. 17.00, a bilety na parking zakupić można  poprzez stronę www. eventim.pl (w dniu koncertu sprzedaż kończy się na 2 godz. przed rozpoczęciem koncertu) oraz w kasie przy wjeździe na parking.

Metal Mind Productions
zaprasza:
 
A PERFECT CIRCLE
+ Special Guest: Chelsea Wolfe


15.12.2018 - TAURON Arena Kraków
 
Chelsea Wolfe swoim nowym albumem „Hiss Spun” zachwyciła zarówno krytyków muzycznych, jak i fanów. Amerykańska artystka prezentuje światu mroczną stronę ludzkiej natury od 2010 roku, gdy premierę miał jej debiutancki album „The Grime and the Glow”. Od tamtej pory światło dzienne ujrzały kolejne – i bardzo udane – krążki: „Apokalipsis” [2010], „Pain Is Beauty” [2013] oraz „Abyss” [2015]. Nagrany późną zimą 2017 roku w Salem „Hiss Spur” łączy wszystkie style muzyczne, z którymi kojarzona jest Chelsea Wolfe – folk, doom metal i gothic – dodając coś niespotykanego wcześniej: niezwykłą paletę różnorodnych emocji i kalejdoskop nastrojów. „To zmienna płyta – zupełnie jak moje uczucia. Cykliczność, obsesja, przyciąganie… To wszystko jest tutaj obecne, ale tym razem od tego nie uciekam. Chciałam się otworzyć – dlatego przygotowany materiał jest bardzo osobisty.” – wyjawia artystka. W kolejną europejską trasę Chelsea Wolfe wyrusza jako gość specjalny A Perfect Circle.    

A Perfect Circle to amerykańska supergrupa, której początki sięgają 1999 roku, a jej historia powiązana jest z formacją TOOL. Zespołowi przewodzi dwójka znakomitych muzyków, gitarzysta Billy Howerdel oraz James Maynard Keenan, wokalista TOOL i Puscifer. Zespół zadebiutował w 2000 roku płytą "Mer de Noms", która przez wielu uznana została za jedną z najbardziej przełomowych płyt w historii rocka alternatywnego. To właśnie z tego krążka pochodzą takie hity jak np. "Judith" czy "3 Libras", a w samych tylko Stanach album uzyskał status Platynowej Płyty. Kolejny krążek "Thirteenth Step" premierę miał 3 lata później, płyta ugruntowała pozycję zespołu na muzycznej scenie i pokazała, że nie jest to tylko jednorazowy projekt lidera TOOL. W 2004 ukazał się album "eMOTIVE", który zawierał zbiór 12 coverów o antywojennej wymowie. Po wydaniu tej płyty działalność A Perfect Circle została zawieszona. Keenan skupił się nad nowym krążkiem swojej macierzystej formacji oraz na pozamuzycznych pasjach, natomiast Howerdel stworzył nowy muzyczny projekt, Ashes Divide. Do aktywności koncertowej zespół A Perfect Circle powrócił w 2010 roku, a w późniejszych latach jeszcze kilkakrotnie reaktywował się z okazji kolejnych występów. W kwietniu i maju zeszłego roku grupa wyruszyła w trasę po Ameryce, a tuż przed trasą ogłosiła podpisanie kontraktu na nowy studyjny album. Przy nowej płycie zespół wspomógł Dave Sardy (m.in. ZZ Top, Paolo Nutini, Royal Blood), a krążek promowały 4 znakomite single: "The Doomed", "Disilliusioned", "Talk Talk" oraz "So Long, and Thanks for All the Fish". Album "Eat The Elephant" ukazał się 20 kwietnia tego roku i to właśnie w ramach trasy promującej ten krążek A Perfect Circle wystąpi w Polsce, zapraszamy!

Więcej informacji:


Komentarze