Battle Beast zapowiada nowy album!

fot. materiały prasowe / Nuclear Blast Records
Zespół Battle Beast zapowiedział wydanie nowego studyjnego albumu. Grupa zdradziła pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego wydawnictwa!


Album zatytułowany No More Hollywood Endings ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast Records już 22 marca 2019 roku. Na wydawnictwie znajdzie się aż jedenaście premierowych kawałków. Piosenki zostały zarejestrowane przez Janne Björkrotha, Viktora Gullichsena i gitarzystę Joona Björkrotha w JKB Studio; album został wyprodukowany przez Janne. Okładkę płyty stworzył Jan Yrlund, który odpowiada także za okładkę ostatniej studyjnej płyty Battle Beast zatytułowanej Bringer Of Pain. Ciężkie utwory są jeszcze cięższe, popowe dodatki bardziej wyraziste, rockowe wibracje silniejsze, a brzmienie bogatsze, niż dotychczas. Skala emocjonalna jest szersza, a wszystko jest większe. Czekajcie na 2019 rok! – mówi Janne.

Formację Battle Beast będzie można zobaczyć na żywo na trzech koncertach w Polsce już w kwietniu. Formacja zagra kolejno: 4 w warszawskiej Proximie, 5 w krakowskim klubie Kwadrat i 7 kwietnia w poznańskim klubie U Bazyla. Bilety na wydarzenia są nadal dostępne w sprzedaży. Tak prezentuje się okładką nadchodzącej płyty:


Komentarze