Little Villans zdradza szczegóły nadchodzącego albumu

fot. materiały prasowe / All Noir 
Zespół Little Villans, w którego skład wchodził Phil „Philthy Animal” Taylor znany z formacji Motorhead podzielił się z fanami pierwszymi detalami dotyczącymi nadchodzącego zatytułowanego Philty Lies. Album ma być swoistym testamentem zmarłego w 2015 roku Taylora.


Formacja Little Villans powstałą w 2006 roku z inicjatywy Phila Taylora, Jamesa Childsa (Avon, Airbus) i Owena Streeta (Waxy, Vails). Wydawnictwo zatytułowane Philthy Lies jest debiutanckim wydawnictwem zespołu. Album ukaże się 29 marca 2019 roku nakładem wytwórni Heavy Psych Sounds Records i będzie zawierać dziesięć utworów.

Wszystkie kawałki zostały zarejestrowane w Unit A Studios w Palm Springs w lutym 2007 roku. Krążek został wyprodukowany przez Jamesa A. Childsa i właściciela studia Unit A – Robbiego Waldmana. Niedawno Childs zajął się oryginalnymi Miksami, by maksymalnie je ulepszyć.


Philthy Lies ma być testamentem dla profesjonalizmu Phila „Philthy Animala” Taylora. Wydawnictwo zostało zarejestrowane w składzie: Taylor, Childs, Street i Chris Fielden na bębnach. Album można już zamawiać w pre-orderze za pośrednictwem strony internetowej wytwórni. Okładka i lista utworów, które znajdą się na płycie:


 1. What on Earth
2. Attack
3. Traitor
4. Running Around
5. Water Under The Bridge
6. In The Head
7. Enemy
8. Got To Grips
9. I Am Dying
10. Get Out

Komentarze