Nailed To Obscurity prezentuje nowy singiel


Formacja Nailed To Obscurity zaprezentowała nowy singiel promujący nadchodzące debiutanckie wydawnictwo grupy. Posłuchajcie utworu Tears Of The Eyeless!

Debiutanckie wydawnictwo zespołu Nailed To Obcurity zatytułowane Black Frost ukaże się już 11 stycznia 2019 nakładem niemieckiej wytwórni Nuclear Blast Records. Krążek promuje wydany tylko w formie zdigitalizowanej singiel Tears Of The Eyeless. Utworu można posłuchać za pośrednictwem oficjalnego konta wytwórni w serwisie YouTube:Album Black Frost będzie zawierał siedem premierowych utworów i trzy bonusowe utwory (tylko w wersji digi wydawnictwa). Krążek został zarejestrowany w Woodshed Studio w Niemczech i wyprodukowany przez V. Santurę (znanego ze współpracy m.in. z: Triptykon, Dark Fortress, Barren Earth i Obscura). Okładkę albumu stworzył Santiago Caruso.


Zespół Nailed To Obscurity będzie wkrótce można zobaczyć na koncercie w Polsce. Formacja już 20 stycznia 2019 roku będzie poprzedzać występy zespołów Jinjer, Soilwork i Amorphis w krakowskim klubie Kwadrat

Komentarze