Sorry Boys zapowiadają nową płytę teledyskiem do utworu "Jesteś pragnieniem"


Jesteś Pragnieniem to pierwszy singiel, który zapowiada nowy album zespołu Sorry Boys. Wydawnictwo ukaże się wiosną 2019 roku. Tak o utworze mówi Bela Komoszyńska, jego autorka i kompozytorka:

Jesteś Pragnieniem to moje wyznanie i wyzwanie. To piosenka, która obecnie najlepiej mnie określa, oddaje aktualne emocje i temperaturę. Powstała w przypływie czystego natchnienia, proces komponowania i pisania tekstu trwał niewiele dłużej niż trwa sam utwór. „Jesteś Pragnieniem” wdarło się we mnie jak Sirocco, porywisty wiatr pustyni. Ten utwór to najlepszy prolog do całej, osobistej i emocjonalnej opowieści, jaką jest nasz nowy album. Najbardziej aktualny i bezpośredni z dotychczasowych”.

Nowy - w całości polskojęzyczny - album będzie zawierał 11 utworów. Za produkcję muzyczną odpowiada Marek Dziedzic, a za miks i mastering Bartosz Dziedzic. Zobaczcie klip do numeru Jesteś Pragnieniem:Teledysk wyreżyserował Karol Łakomiec, na podstawie pomysłu Beli. „Opowiadamy historię niezwykłego spotkania. Historię dusz, które są ze sobą połączone niezależne od czasów i zmieniających się okoliczności. Dla nich gra wciąż ta sama piosenka. Spełniliśmy też moje marzenie, żeby oddać hołd legendarnej scenie tanecznej z filmu „Salto” mojego ukochanego Tadeusza Konwickiego” – mówi wokalistka.


Komentarze