Sorry Boys zapowiadają nową płytę teledyskiem do utworu "Jesteś pragnieniem" - Heavy Metal & More

Nie przegap

26.02.2019

Sorry Boys zapowiadają nową płytę teledyskiem do utworu "Jesteś pragnieniem"


Jesteś Pragnieniem to pierwszy singiel, który zapowiada nowy album zespołu Sorry Boys. Wydawnictwo ukaże się wiosną 2019 roku. Tak o utworze mówi Bela Komoszyńska, jego autorka i kompozytorka:

Jesteś Pragnieniem to moje wyznanie i wyzwanie. To piosenka, która obecnie najlepiej mnie określa, oddaje aktualne emocje i temperaturę. Powstała w przypływie czystego natchnienia, proces komponowania i pisania tekstu trwał niewiele dłużej niż trwa sam utwór. „Jesteś Pragnieniem” wdarło się we mnie jak Sirocco, porywisty wiatr pustyni. Ten utwór to najlepszy prolog do całej, osobistej i emocjonalnej opowieści, jaką jest nasz nowy album. Najbardziej aktualny i bezpośredni z dotychczasowych”.

Nowy - w całości polskojęzyczny - album będzie zawierał 11 utworów. Za produkcję muzyczną odpowiada Marek Dziedzic, a za miks i mastering Bartosz Dziedzic. Zobaczcie klip do numeru Jesteś Pragnieniem:Teledysk wyreżyserował Karol Łakomiec, na podstawie pomysłu Beli. „Opowiadamy historię niezwykłego spotkania. Historię dusz, które są ze sobą połączone niezależne od czasów i zmieniających się okoliczności. Dla nich gra wciąż ta sama piosenka. Spełniliśmy też moje marzenie, żeby oddać hołd legendarnej scenie tanecznej z filmu „Salto” mojego ukochanego Tadeusza Konwickiego” – mówi wokalistka.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza