The Australian Pink Floyd Show: najważniejsze informacje przed koncertem w Warszawie!


Już dzisiaj na warszawskim Torwarze wystąpi The Australian Pink Floyd Show. Podczas trasy All That You Love  World Tour 2019 formacja zaprezentuje wszystkie te kompozycje Pink Floyd, które tak wiele znaczą zarówno dla samego zespołu jak i dla fanów Floydów na całym świecie.


Plan dnia przedstawia się następująco:
18.30 - otwarcie bramek
20.00 - część I koncertu The Australian Pink Floyd Show
21.10 - przerwa
21.30 - część II koncertu The Australian Pink Floyd Show

Bilety jeszcze w sprzedaży na stronach: www.ebilet.plwww.eventim.plwww.biletin.pl oraz w sieci sklepów EMPiK i Media Markt.

W dniu koncertu bilety będzie można nabyć również na stronach www.ebilet.plwww.eventim.plwww.biletin.pl oraz w sieci sklepów EMPiK i Media Markt. Sprzedaż biletów nie będzie prowadzona na Torwarze w dniu koncertu. 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta I kat. (siedzące) -  195/215 PLN
Płyta II kat. (siedzące) –  180/200 PLN
Sektory I kat. – 185/205 PLN
Sektory II kat. - 165/ 185 PLN
Loża – 260/280 PLN

W hali dostępne będą szatnie w cenie: 2 zł od rzeczy.
Dla uczestników koncertu dostępne będą 2 parkingi: bezpłatny parking miejski (od ul. Czerniakowskiej) oraz parking płatny (od ul. Łazienkowskiej)


THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW
2019 WORLD TOUR
ALL THAT YOU LOVE

The biggest and most spectacular Pink Floyd tribute of all time! 

28.02.2019 – Warszawa, Torwar

W 2019 roku The Australian Pink Floyd Show powraca z trasą All That You Love World Tour, podczas której zespół prezentuje kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd. The Australian Pink Floyd Show z jeszcze większym oddaniem angażuje się w dziedzictwo Barretta, Watersa, Gilmoura, Wrighta & Masona i  zapowiada niesamowite i spektakularne widowisko, które poziomem zbliży się do legendarnych produkcji oryginalnego Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncert Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako “the gold standard”. Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi. Będzie to już dziesiąta wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku, z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w kwietniu zeszłego roku, dając 2 niezapomniane koncerty (Katowice/Spodek, Poznań/Arena). Zarówno fani jak i media zgodnie podkreślają, że było to prawdziwe święto dla zwolenników Pink Floyd, majstersztyk w każdym calu i doświadczenie, które trzeba przeżyć samemu, aby zrozumieć fenomen tego zespołu. The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja aby na własnej skórze przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór "Comfortably Numb"! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band’ zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku, grając w lokalnych australijskich pubach, obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama, wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd, gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.

"Grają lepiej Pink Floyd niż Pink Floyd” – Daily Mail, Londyn
"Najlepszy Tribute Show na świecie” – The Times, Londyn
"Pinkredible!” – Birmingham Mail, Birmingham
"W istocie są naprawdę bardzo, bardzo dobrzy” – David Gilmour


Komentarze