Zespół Efreeeti prezentuje teledysk do utworu „Its Inner Pain”

fot. materiały prasowe
Formacja Efreeti opublikowała klip do najnowszego singla – Its Inner Pain – który promuje nadchodzące studyjne wydawnictwo grupy – płytę zatytułowaną Man Of Sand, która ukaże się na rynku wydawniczym już 8 marca 2019 roku.

Nie piszę moich tekstów bez historii ułożonej w 100% w głowie, w tym wypadku nie było wyjątków. Sposób w jaki wybraliśmy interpretację tekstu na potrzeby wideo: stworzyliśmy postać z naszego ostatniego albumu, która wchodzi w las i spotyka demona. Po uwolnieniu go jest przez niego oszukana i szybko umiera – opisuje Kristian Wangberg z zespołu Efreeti.

Przez długi czas miałem kłopot ze znalezieniem właściwej aktorki, to zabrało mi wiele czasu. Planowałem nagrywanie teledysku w połowie jesieni, ponieważ lubię, jak las i ocean wyglądają w tym czasie, ale kiedy wreszcie wybraliśmy naszych aktorów pogoda zrobiła się naprawdę zimna, więc główna aktorka marzł przez wiele godzin. Czułem się z tym źle! Poza tym wszystko poszło łatwo! Nie mieliśmy hollywoodzkiego budżetu, ale wydaje mi się, że wideo wypada super – kontynuuje muzyk.

Zobaczcie nagranie:
Komentarze