Ceti zagra przed Kat & Roman Kostrzewski w Krakowie


Mamy dla Was świetną wiadomość. Razem z Katem i Romanem Kostrzewskim, wyłącznie na krakowskim koncercie, wystąpi CETI i Grzegorz Robert Kupczyk.


KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo. Po okresie konfliktów w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich, nie pozwalając odejść w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego. Muzycy mając za sobą wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem KAT & Roman Kostrzewski. Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako muzyków i instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w połączeniu z doskonałymi gitarzystami pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem i z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą. 

Poznański CETI, pod wodzą Grzegorza Kupczyka, to bez wątpienia jedna z najbardziej zasłużonych grup na polskiej scenie metalowej, której początki sięgają końca lat 80. Pierwsza płyta zespołu zatytułowana "Czarna róża" ukazała się w 1989 roku, a gościnnie wystąpił na niej Czesław Niemen. Od tamtej pory każde kolejne wydawnictwo wzbudzało zachwyt fanów i krytyków muzycznych. Pod koniec 2008 roku zespół zaangażował się w projekt "Akordy Słów, czyli rock i metal symfonicznie". Pod tym szyldem 9 listopada 2008 roku w Kaliszu odbył się koncert CETI z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej oraz chóru PSM. Premiera zapisu tego koncertu odbyła się na specjalnym koncercie w amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie 22 maja 2009 roku. Jest to jak dotychczas jedyny w Polsce na taką skalę przygotowany koncert zespołu hard & heavy z orkiestrą symfoniczną i chórem. Ostatnim krążkiem w dorobku grupy CETI jest wydany w 2016 roku "Snakes Of Eden". Jeśli chcecie posłuchać przekonującego, dobrze brzmiącego heavy metalu zapraszamy 06.04.2019 do krakowskiego klubu Kwadrat.

Kat & Roman Kostrzewski, CETI, Voo Doo
Kraków – 06.04.2019 –  Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 50zł, w dniu koncertu 60zł
 Bilety do nabycia:

BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Klub Lochness, ul Warszawska 15
Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
Klub Kombinator os. Szkolne 25
ZET PE TE ul Dolnych Młynów 10
Nowa Księgarnia os Zgody 7
Wysyłkowa sprzedaż biletów kolekcjonerskich:
tel.12 632 21 47 (metal.shop.dluga@gmail.com)

BILETY ELEKTRONICZNE:
Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu Going Kup bilet
Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/kat-roman-kostrzewski-trasa-popior-voo-doo-bilety/11017 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/kat/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2086930/kat-roman-kostrzewskiKomentarze