Organek zapowiada książkę! Premiera powieści już 15 maja

fot. materiały prasowe
Tomasz Organek lider formacji Organek napisał powieść. Książka zatytułowana Teoria Opanowywania Trwogi ma ukazać się już 15 maja 2019 roku nakładem wydawnictwa WAB. Tak muzyk zapowiada wydawnictwo:


Drodzy,

być może dotarła do Was wiadomość, że w swoim bisserwisserstwie targnąłem się na coś tak nieskromnego jak książka. Niestety, jest nawet gorzej - mimo serii pytań i sugestii, nie napisałem ani autobiografii, ani przewodnika dla początkujących rockmanów, nie jest to nawet książka kucharska z ulubionymi przepisami ale... powieść. Z góry przepraszam za zarozumialstwo i pychę ale już dłużej nie mogłem. Musiałem. To tak jak ze śpiewaniem: czasami człowiek musi, bo się udusi.

Pisaniem na własny użytek zajmuję się od kilkunastu lat. Znacie moje piosenki, część z Was dotarła do wczesnych, sztubackich opowiadań; teraz czas odsłonić gardę i zaryzykować, przejść do wagi ciężkiej. Niezależnie od tego czy czeka mnie szybki knock out, czy uda mi się uniknąć porażki, nie przestanę tego robić. Nie chcę i nie mogę, bo to nie kaprys znudzonego sceną rockmana, kolejny, pokrętny sposób na promocję samego siebie czy chęć podążania za nowym, tym razem przynajmniej ambitnym, trendem. To coś zgoła innego. To silna, głęboka potrzeba, poważniej mówiąc: imperatyw.

Nie chcąc mieszać dwóch nieco odmiennych porządków, zapraszam wszystkich zainteresowanych moją działalnością prozatorską na nową, poświęconą literaturze i innym nurtującym moje codzienne życie sprawom, stronę FB.

I pamiętajcie - wszystkie postacie i zdarzenia są fikcyjne, a podobieństwa do osób lub zdarzeń są przypadkowe i niezamierzone.

Do zobaczenia.

Tomasz

Komentarze