Majestica: premiera płyty i kolejne nagranie z serii "track by track"

fot. Pavel Koubek
Zespół Majestica opublikował niedawno okładkę, tracklistę i pierwszy singiel promujący wydawnictwo. Formacja podzieliła się pierwszym kolejnym nagraniem z serii "track by track", w którym opowiada na temat nowego wydawnictwa.

Debiutancki album formacji Majestica zatytułowany Above The Sky ukazała się nakładem wytwórni Nuclear Blast Records 7 czerwca 2019 roku. Okładka płyty została stworzona przez Chrisa Rörlanda z formacji Sabaton. Wydawnictwo było zarejestrowane we współpracy z Alexem Orizem (soundgarden Studio / Studio Oriz) i Ronnym Milianowiczem (Studio Seven). Milianowicz także wyprodukował album razem z Tommym Johanssonem, który pełni rolę wokalisty i gitarzysty formacji Majestica. Masteringiem zajął się Tony Lindgren. Zobaczcie kolejne nagranie z serii "track by track", w którym muzycy opowiadają o utworach  Night Call Girl, Future Land, The Legend, Father Time (Where Are You Now) Alliance Forever:Tak prezentuje się okładka oraz lista utworów zawartych na płycie grupy Majestica:


01. Above The Sky
02. Rising Tide
03. The Rat Pack
04. Mötley True
05. The Way To Redemption
06. Night Call Girl
07. Future Land
08. The Legend
09. Father Time (Where Are You Now)
10. Alliance Forever
Bonus Tracks (DIGI und 2LP only!)
11. Future Land (2002)
12. Spaceballs

Tommy Johanson razem z zespołem Sabaton pojawi się na Mystic Festival w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w Tauron Arenie. Zagrają m.in.: Slipknot, Powerwolf, Posssessed, Within Twmptation. Bilety są nadal dostępne w sprzedaży.


Komentarze