Majestica prezentuje pierwsze nagranie z serii "track by track" omawiający nadchodzący album

fot. Pavel Koubek
Zespół Majestica opublikował niedawno okładkę, tracklistę i pierwszy singiel promujący wydawnictwo. Dzisiaj formacja podzieliła się pierwszym nagraniem z serii "track by track", w którym opowiada na temat nadchodzącego wydawnictwa.


Debiutancki album formacji Majestica zatytułowany Above The Sky ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast Records już 7 czerwca 2019 roku. Okładka płyty została stworzona przez Chrisa Rörlanda z formacji Sabaton. Wydawnictwo było zarejestrowane we współpracy z Alexem Orizem (soundgarden Studio / Studio Oriz) i Ronnym Milianowiczem (Studio Seven). Milianowicz także wyprodukował album razem z Tommym Johanssonem, który pełni rolę wokalisty i gitarzysty formacji Majestica. Masteringiem zajął się Tony Lindgren. Zobaczcie pierwsze nagranie z serii "track by track", w którym muzycy opowiadają o utworach Above The Sky, Rising Tide, The Rat Pack, Motley True oraz The Way To Redemption:Tak prezentuje się okładka oraz lista utworów zawartych na płycie grupy Majestica:01. Above The Sky
02. Rising Tide
03. The Rat Pack
04. Mötley True
05. The Way To Redemption
06. Night Call Girl
07. Future Land
08. The Legend
09. Father Time (Where Are You Now)
10. Alliance Forever
Bonus Tracks (DIGI und 2LP only!)
11. Future Land (2002)
12. Spaceballs

Tommy Johanson razem z zespołem Sabaton pojawi się na Mystic Festival w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca w Tauron Arenie. Zagrają m.in.: Slipknot, Powerwolf, Posssessed, Within Twmptation. Bilety są nadal dostępne w sprzedaży.

Komentarze