Myrkur odwołuje koncert na Castle Party Festival! Znamy zastępstwo!


Organizatorzy Castle Party poinformowali nas dziś o istotnej zmianie w składzie imprezy. Wg. oświadczenia opublikowanego na profilu festiwalu:


"Niestety, ze względu na kwestie zdrowotne związane z ciążą, Myrkur jest zmuszona odwołać swój występ na Castle Party w przyszłym miesiącu. Mamy za to godnego następcę: islandzki  Sólstafir. Myrkur ma nadzieję, że wystąpi w Bolkowie w przyszłym roku".

Castle Party Festival to jeden z większych festiwali w centralnej Europie na którym bawią się fani muzyki gotyckiej, metalowej i elektro. Tegoroczna edycja będzie miała miejsce w dniach 11-15 lipca. Impreza odbywa się na średniowiecznym zamku w Bolkowie

W tym roku, na dwudziestej szóstej edycji festiwalu, poza Sólstafirem, na festiwalu w roli headlinerów wystąpią: pochodząca z Wysp Owczych wokalistka ambient-folkowa Eivør, punkowe Atari Teenage Riot czy grający industrial metal Deathstars. Poza głównymi gwiazdami, w programie imprezy pojawią się też m.in. angielska Darkher, fiński Hexvessel, szwedzki Forndom czy polska Sunnata. 


Bilety w cenach:
Karnet "Limited 2": 270 zł (dodatkowa promocyjna pula!)
Karnet standard: 290 zł;
Bilet jednodniowy: 180 zł;
są dostępne na stronie: https://castleparty.com/bilety.html

Komentarze