Shawn James w tym tygodniu w Polsce!

fot. materiały prasowe
Shawn James już w tym tygodniu w Polsce! Nietuzinkowa mieszanka bluesa, folka i soulu okraszona oryginalnym, mocnym wokalem. 


Wspólnie z Klub Zaścianek (Kraków), I did it: one man booking agency, Agencja Koncertowa Ranus i HappyDying Productions zapraszamy na trzy wyjątkowe koncerty amerykańskiego wokalisty i gitarzysty: Shawna Jamesa! - zapowiada Iron Realm Productions.

Bilety:
40 złotych (przedsprzedaż)
50 złotych (w dniu koncertu)
dostępne są wciąż stronach goingapp.pl i ticketclub.pl (Kraków). 


"SHAWN JAMES nie pojawił się znikąd. Jego korzenie są dość oczywiste, a sam się od nich nie odcina. Dzieciństwo spędził w południowym Chicago, chłonąc muzykę soul i gospel. Te gatunki ukochał sobie najbardziej, a artyści tacy jakHowlin' Wolf, Robert Johnson czy Ottis Reading mieli niemały wpływ na jego muzyczną edukację. Z tych fascynacji Shawn ulepił własną, nietuzinkową mieszankę bluesa, folku i soulu, nie bojąc się łączyć zarówno tych mrocznych, jak i radośniejszych odcieni twórczości południa. Muzyka byłaby jednak niczym bez oryginalnego, mocnego głosu Shawna, który swoje umiejętności wokalne szlifował przez lata w chórach gospel" - opisują organizatorze. 

Komentarze