Znamy datę Mystic Festival 2020!


Dziś w Krakowie rozpoczyna się MYSTIC FESTIVAL 2019. Dzisiaj poznaliśmy datę i miejsce przyszłorocznej edycji wydarzenia!


"MYSTIC FESTIVAL 2020 odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca przyszłego roku (warto zwrócić uwagę, że 11.06 w przyszłym roku jest dniem wolnym od pracy) w odświeżonej formule i nowym miejscu. Ponownie zapraszamy do Krakowa, ale tym razem na teren Muzeum Lotnictwa, co oznacza, że MYSTIC stanie się w stu procentach festiwalem open air" - zapowiadają organizatorzy.

Przedsprzedaż biletów typu Blind Bird rozpocznie się już 27 czerwca, czyli dzień po zakończeniu tegorocznej edycji festiwalu. Cena takiego karnetu to 419 zł.

"Informacje dotyczące programu MYSTIC FESTIVAL 2020 zostaną ujawnione już niedługo, a tymczasem wszystkim uczestnikom MYSTIC FESTIVAL 2019 życzymy udanej zabawy. Przed nami dwa niezapomniane wieczory w towarzystwie m.in. Slipknot, Sabaton, Kinga Diamonda, Amon Amarth, Emperor, In Flames, Within Temptation iPossessed. Do zobaczenia pod sceną!" - kontynuują organizatorzy.

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Productions i B90.


Komentarze