Alien Weaponry w Warszawie: czasówka wydarzenia i promocja na bilety!


Jutro w klubie Stodoła w Warszawie wystąpi formacja Alien Weaponry. Znamy dokładny plan wydarzenia! Ponadto, jutro można zakupić bilet na wydarzenie w kasie klubu (od godziny 15.00) i odebrać drugi gratis.
Tak prezentuje się czasówka wydarzenia:


"Alien Weaponry to „jeden z najbardziej ekscytujących młodych zespołów metalowych na świecie” według Revolver Magazine z USA. I nie są jedynymi którzy tak myślą. Po premierze swojego debiutanckiego albumu ,,Tū’’ (1 czerwca 2018 roku), fani, blogerzy, przemysł muzyczny i media na całym świecie zachwycali się unikalną mieszanką thrash metalu i ich językiem ojczystym Te Reo Māori" - informuje Live Nation Polska.

Formacja powstała w 2010 roku. Grupa została założona przez braci Lewisa i Henry'ego de Jonga, którzy mieli wtedy po 8 i 10 lat. Zespół tworzą obecnie Lewis de Jong (gitara i wokal), Henry de Jong (perkusja) i Ethan Trembath (gitara basowa).

Zespół jest najbardziej znany z połączenia Te Reo Maori, czyli ojczystego języka Nowej Zelandii z thrash metalem oraz politycznie nacechowanych utwórów. Perkusista Henry de Jong mówi: „Nasz styl muzyczny i przesłanie mają wiele podobieństw z haką (taniec wojenny), co często jest brutalne, wściekłe i opowiadane z wielką odwagą lub stratą”.

Koncert gwiazdy wieczoru będzie poprzedzać zespół The Kroach.

Komentarze