Bat For Lashes ujawnia wdeo „Kids In The Dark”!


Bat For Lashes zaprezentowała klip do „Kids In The Dark”, pierwszego singla zapowiadającego jej nowy album „Lost Girls”. Teledysk został wyreżyserowany przez artystkę i nakręcony na wzgórzach Los Angeles, w niesamowitym świetle, tuż przed zmierzchem. Obraz pokazuje część układanki, historii „zagubionej dziewczyny”. Klip można zobaczyć poniżej:
W ostatnich tygodniach artystka ujawniała ślady tej historii w postaci zdjęć i materiałów wideo, a także dziwnych i intrygujących wiadomości od #batphoners, które mówiły gdzie znajduje się Nikki. Wszystko to ma swoją kulminację w prezentowanym klipie.

Na płycie „Lost Girls” znajduje się 10 utworów, które tworzą oddzielną rzeczywistość wykreowaną przez Kahn. Tu rządzą dziewczyny, a kobiece gangi trzęsą ulicami. Przede wszystkim to miejsce pełne kobiecej energii.

„Lost Girls” to płyta, na której Khan miesza swoje ulubione dźwięki - ciężkie linie basowe, syntezatory i irańskie popowe bity. Album przesiąknięty jest atmosferą romansu oraz duchem Los Angeles, gdzie płyta została nagrana. Znajdziemy tu też klimat dzieciństwa z lat 80-tych. To płyta do słuchania podczas nocnych podróży i trzymania się za ręce przy zachodzie słońca. Jak mówi artystka, to ścieżka dźwiękowa do skakania z mostów z wampirami i jeżdżenia na rowerze po księżycu. A wszystko, jak zawsze u Bat For Lashes, zamknięte w piękne kompozycje.

Do tej pory Natasha Khan nagrała cztery albumy studyjne. Stworzyła swój własny styl, który charakteryzują piękne melodie i romantyczne, podszyte realizmem magicznym teksty.

Lista utworów „Lost Girls”:
1. Kids In The Dark
2. The Hunger
3. Feel For You                   
4. Desert Man
5. Jasmine
6. Vampires
7. So Good
8. Safe Tonight
9. Peach Sky
10. Mountains

Album Bat For Lashes „Lost Girls” ukaże się 6 września 2019r.  Komentarze