Crobot zapowiedział nowy studyjny album - Heavy Metal & More

Nie przegap

10.07.2019

Crobot zapowiedział nowy studyjny album


Na 23 sierpnia Crobot zapowiada premierę nowego studyjnego albumu, który nosi tytuł „Motherbrain”. Zespół zaprezentował już wcześniej teledysk do utworu „Keep Me Down". Zobaczcie nagranie:Kolejny promujący album utwór nazywa się  „Low Life”:Album „Motherbrain” został wyprodukowany przez Crobot i Coreya Lowery’ego.

Od czasu pojawienia się na scenie w 2011, Crobot umocnił swoją pozycję wśród nowej awangardy rockowej. Po debiucie „Legend of the Spaceborne Killer” w 2012 oraz  „Something Supernatural” w 2014 roku, muzycy zyskali spory rozgłos, natomiast po wydaniu „Welcome To Fat City” w 2016 roku pojawiły się rewelacyjne recenzje, a Crobot koncertował wówczas z takimi tuzami jak Anthrax, Clutch, Black Label Society, Volbeat, Motorhead, a także wystąpił na wielu znaczących festiwalach.

Pod koniec 2017 roku rozpoczęły się prace nad albumem „Motherbrain”. Frontman zespołu, Brandon Yeagley,  o nowej płycie mówi tak:

„Myślę, że jest to nasza najbardziej mroczna płyta, zarówno muzycznie jak i tekstowo. To jeden z najcięższych materiałów, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy, ale przy okazji jeden z najbardziej funkowych w naszej karierze. Rozszerzamy spektrum Crobot coraz bardziej. Na albumie są też momenty mega chwytliwe. Poza tym śpiewamy zdecydowanie mniej o czarodziejach i smokach, a więcej o codziennym zmaganiu się z życiem. Ten krążek jest strawny nie tylko dla kolesi z brodami, czy lasek z jajami, jak to było w przypadku naszej muzyki dotychczas. Tego albumu może posłuchać każdy”.

Lista utworów:
1.    Burn
2.    Keep Me Down
3.    Drown
4.    Low Life
5.    Alpha Dawg
6.    Stoning The Devil
7.    Gasoline
8.    Destroyer
9.    Blackout
10.  After Life
11. The Hive

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza