Lacuna Coil zdradza tytuł i datę premiery nadchodzącej płyty - Heavy Metal Music & More

Breaking

poniedziałek, 8 lipca 2019

Lacuna Coil zdradza tytuł i datę premiery nadchodzącej płyty


Zespół Lacuna Coil zdradził tytuł i datę premiery nadchodzącego, nowego studyjnego albumu!

Grupa Lacuna Coil od kilku miesięcy sumiennie informuje swoich fanów na temat postępujących prac w studio nagraniowym. Do tej pory jednak, nie była znana ani przybliżona data premiery, ani tytuł nowego wydawnictwa. Dzisiaj zespół za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, kiedy ukaże się nowa płyta. Formacja zdradziła także tytuł krążka.

Wydawnictwo zatytułowane Black Anima (Czarna Dusza) ukaże się 11 października 2019 roku nakładem wytwórni Century Media Records. Cristina Scabbia tak wypowiada się o tytule krążka:

„To Ty i to ja. To wszystko, co ukrywamy i zaciekle wystawiamy na świat, który jest w połowie ospały. To zamglone zwierciadło, w które zerkamy w poszukiwaniu prawdy. To poświęcenie i ból, to sprawiedliwość i strach, to wściekłość i zemsta, to przeszłość i przyszłość… Istoty ludzkie w świetności niepokojącej dwuznaczności. Czarny rdzeń, który równoważy to wszystko… bez ciemności światło nigdy by nie istniało. Z dumą prezentujemy wam naszą nową pracę i nie możemy się doczekać, żeby przywitać was w naszym uścisku. Jesteśmy Animą”.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Top Ad

Responsive Ads Here