Dream Theater zagra koncert we Wrocławiu


Dream Theater w przyszłym roku zagra koncert w Polsce!


Formacja wystąpi w naszym kraju 16 lutego 2020 roku we wrocławskiej Hali Orbita. Z okazji trzydziestopięciolecia swojej działalności zespół przygotował dla swoich fanów specjalny trzygodzinny set, zawierający między innymi wykonanie kultowego albumu Metropolis pt. 2: Scenes From A Memory w całości!

John Petrucci na temat nadchodzącej trasy: 

„Dla tych, którzy byli na premierze „Scenes From A Memory” 20 lat temu, będzie to nie tylko szansa na przeżycie wspomnień, ale także doświadczenie naszej muzyki w całkiem nowym sposób – tak, jak pierwotnie było to założone. Do naszych wizualizacji dodaliśmy nowe, animowane sceny, które będą ukazywać bohaterów oraz ich historię podczas całego koncertu w zupełnie nowym świetle.

Dla naszych fanów, których jeszcze nie było na świecie 20 lat temu, albo byli jeszcze za młodzi, będzie to okazja, by doświadczyć “Scenes...” po raz pierwszy w całości. Nie możemy się już doczekać by dla Was zagrać!”

Przedsprzedaż biletów na koncert wystartuje już w najbliższy piątek, 13 września o godzinie 10:00. Bilety będzie można zakupić na: http://sklep.knockoutprod.net (bilety na płytę) oraz http://eventim.pl (bilety na sektory oraz płytę).


Komentarze