Edyta Geppert razem z zespołem Vasie wystąpi w Krakowie


Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na recital Edyty Geppert z zespołem Vasie według scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza. Wydarzenie odbędzie się już 8 listopada 2019 roku w krakowskim Kijów Centrum (dawne Kino Kijów). 


"Ten niezwykle klimatyczny i niepowtarzalny koncert odbędzie się w samym sercu Krakowa - w Kijów Centrum al. Krasińskiego 34 już 8 listopada 2019 roku. Sala dysponuje wyłącznie miejscami siedzącymi, więc będziecie Państwo mieli zapewnione komfortowe warunki, a tym samym szansę na jak najlepszy odbiór recitalu. Edyta Geppert znana jest z tego,  że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej.

Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego.

W 2014 roku Edyta Geppert nawiązała współpracę z zespołem Vasie  (Marcin Maroszek,  Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski). Jego skład (akordeon i dwie gitary) pozwala artystce wykonywać na estradzie piosenki, które cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy, a do tej pory były znane jedynie z nagrań płytowych.

Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku – Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą  charyzmą artyści" - zapowiadają organizatorzy.


EDYTA GEPPERT z zespołem Vasie
Kraków – 08.11.2019 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 19:00 Start: 20:00
Bilety przedsprzedaż 99zł, 120zł, 130zł, w dniu koncertu 110zł, 130zł, 140zł
Bilety do nabycia:
Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
BILETY ELEKTRONICZNE:

Kino Kijów: https://kupbilet.kijow.pl/MSI/mvc?sort=Flow&date=2019-11-08&dateStart=0

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/11895 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/recital-edyty-geppert/ oraz w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety EMPIK: https://empikbilety.pl/wydarzenie/edyta-geppert-z-zespolem-vasie/08-11-2019

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2109377/edyta-geppert-z-zespolem-vasieKomentarze