The Pau prezentuje singiel "Raj"


The Pau, nowy artystka wytwórni Mystic Production i druga reprezentantka projektu „Trójka Debiutuje”, prezentuje singiel „Raj”. To zapowiedź płyty o tym samym tytule, która ukaże się 11 października.

Przedstawiamy teledysk do piosenki „Raj”:The Pau to realizacja punkowej idei „zrób to sam” – jednoosobowy projekt Pauliny, bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji. „Utwór „Raj” promujący płytę o tym samym tytule, to refleksja na temat raju w jakim żyjemy.” - mówi The Pau.

Premiera płyty The Pau „Raj” już 11 października nakładem Mystic Production. Utwór od dzisiaj dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Lista utworów na płycie „Raj”:

1.Wojna
2. Gotham
3. Nierewolucja
4. Bezwład
5. Martwi
6. Żmije
7. Polska
8. Raj
9. Koty

W najbliższy piątek, 4 października będzie miała miejsce premiera płyty Sosnowskiego „The Hand Luggage Studio”, którą promuje singiel „Deszcz” dostępny TUTAJ.

Ogłoszenie kolejnego i zarazem ostatniego artysty w ramach projektu „Trójka Debiutuje” już w sobotę, 5 października.

Komentarze