Zespół Eluveitie zapowiedział koncertowe wydawnictwo!

fot. materiały prasowe / okładka płyty 
Zespół Eluveitie zapowiedział koncertowe wydawnictwo. Grupa 1 listopada 2019 roku wyda materiał zarejestrowany na festiwalu Masters Of Rock.


Eluveitie w ramach festiwalowego sezonu koncertowego odwiedził szereg krajów. Grupę można było zobaczyć między innymi na Mystic Festival w Krakowie (galerię zdjęć z koncertu znajdziecie TUTAJ) oraz na 30. edycji legendarnego Wacken Open Air (zdjęcia z występu grupy na W:O:A 2019 znajdziecie TU) oraz na czeskim Masters Of Rock.

To właśnie w Czechach powstało koncertowe nagranie, które znajdzie się na nowym wydawnictwie Eluvieite zatytułowanym Live At Masters Of Rock, które ukaże się nakładem wytwórni Nuclear Blast Records już 1 listopada 2019 roku. Grupa pokazał już okładkę płyty oraz zdradziła listę utworów, które znajdą się na wydawnictwie:

Eluveitie zagra dwa koncerty w Polsce


Po owocnym sezonie festiwalowym grupa wyruszy w rozległe klubowe tournee, w ramach którego razem z zespołem Lacuna Coil oraz Infected Rain w roli supportu zagra aż dwa koncerty w naszym kraju: 10 grudnia 2019 roku w krakowskim klubie Kwadrat oraz 11.12 w warszawskiej Progresji. Bilety na oba wydarzenia są już dostępne w sprzedaży.


Komentarze