Znamy datę premiery książki "Skarby Queen"!


Krakowskie wydawnictwo SQN niedawno zapowiedziało premierę wyjątkowej książki o zespole Queen, którą będzie chciał mieć niemal każdy fan zespołu. Poznaliśmy datę premiery publikacji Skarby Queen!


Wydawnictwo SQN niedawno podzieliło się z fanami zespołu Queen wyjątkową książkową zapowiedzią! 27 listopada 2019 roku ukaże się wyjątkowa książka poświęcona grupie. Skarby Queen to pełna ciekawostek, niepublikowanych zdjęć, czy rękopisów tekstów publikacja opatrzona wstępami Briana Maya i Rogera Taylora. Wydawcy tak zapowiadają książkę:

"Skarby Queen to opowieść o niesamowicie utalentowanych i popularnych muzykach, którzy przez całą swoją karierę cieszyli się olbrzymim uznaniem fanów. Unikatowe pamiątki z prywatnej kolekcji członków Queen. Zdjęcia tekstów piosenek zapisane odręcznie przez Freddiego Mercury’ego, Briana Maya, Rogera Taylora i Johna Deacona. Słowa, niepublikowane wcześniej fotografie i opowieści zza kulis – wszystko układa się w tej oficjalnej publikacji w historię jednego z największych zespołów w dziejach muzyki, który bił wszelkie rekordy.

Najliczniejsza widownia na płatnym koncercie, najwięcej tygodni na liście przebojów, status głównej gwiazdy na największym festiwalu w historii. Do tego wyprzedane trasy, podbój list przebojów i pasmo olbrzymich sukcesów przez niemal 50 lat. Setki milionów sprzedanych na całym świecie albumów, singli i wydawnictw wideo. Wśród nagród i wyróżnień zespołu – zbyt licznych, by je wszystkie wymienić – powtarzają się tytuły: „Najlepszy zespół“, „Najlepsza płyta”, „Najlepszy singiel”, „Najlepszy teledysk” i „Najlepsza grupa koncertowa”. W 2001 roku przyjęto Queen w poczet Rock and Roll Hall of Fame, rok później zespół otrzymał własną gwiazdę na Hollywood Walk of Fame, w 2018 roku zaś film Bohemian Rhapsody stał się najpopularniejszą muzyczną biografią w historii kina".

Komentarze