Ray Wilson zagra koncert w Krakowie! Artysta wykona klasyczne numery Genesis

Ray Wilson / fot. materiały prasowe

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert z serii GENESIS Classic.


Ray Wilson ponownie w Polsce! Były wokalista Genesis podczas koncertu 8 marca 2020 roku w Nowohuckim Centrum Kultury zaprezentuje zarówno największe przeboje tej legendarnej grupy, jak i autorski materiał. Ray Wilson bilety już w sprzedaży.

Ray Wilson jest jednym z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii. Kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i wysoką formę koncertową. Swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1996 r. zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Dzięki oryginalnej barwie głosu, przywrócił grupie artystyczny charakter, bardziej kojarzony z czasami gdy przed mikrofonem w zespole stał Peter Gabriel. Wcześniej, w 1994 r., debiutujący zespół Stiltskin z Rayem Wilsonem w składzie stworzył niezapomniany utwór „Inside”, który podbił listy przebojów. Był numerem 1 w Wielkiej Brytanii. Szkocki wokalista współpracował także z takimi artystami jak: Armin Van Buuren, RPWL czy Scorpions.


Ray Wilson – GENESIS Classic
Kraków – 08.03.2020 –  NCK al. Jana Pawła II 232

Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 120zł, 130zł, 140zł  w dniu koncertu 130zł, 140z, 150zł 

Bilety do nabycia:
NCK al. Jana Pawła II 232
BILETY ELEKTRONICZNE:
Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z sieci EMPIK
Bilety z systemu Going Kup bilet
LINKI:

Bilety z systemu Ticketmaster: www.ticketmaster.pl/event/14639 oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.Bilety z systemu eBilet: www.ebilet.pl/muzyka/rock/ray-wilson/ oraz w sieci sklepów EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Komentarze