Żurkowski debiutuje w Mystic Production - premiera singla „Lato”!


Żurkowski, nowy artysta wytwórni Mystic Production i trzeci reprezentant projektu „Trójka Debiutuje”, prezentuje singiel „Lato”. To zapowiedź płyty o tytule „Włóczęga”, która ukaże się 30 października.

Przedstawiamy teledysk do piosenki „Lato”:Żurkowski to grupa założona przez Łukasza Żurkowskiego - wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. Producentem płyty jest Paweł Cieślak (Little White Lies, ZABROCKI). 

„Utwór „Lato” to opowieść o pięknym czasie mojego dzieciństwa oraz o przemijaniu. Pamiętam jak z innymi dzieciakami z osiedla robiliśmy pukawki z których strzelaliśmy w niebo wyobrażając sobie, że toczymy wojnę z kosmitami. Skakaliśmy  w kałuże i wspinaliśmy się na drzewa. Dzisiaj omijam kałuże żeby nie zamoczyć butów a drzewa, które z dawnej perspektywy były ogromne, dzisiaj są małe i nie robią wrażenia. Utwór "Lato" to mój prywatny wehikuł czasu, który myślami przenosi mnie w tamten magiczny czas.” - mówi  Łukasz Żurkowski.

Premiera płyty Żurkowskiego „Włóczęga” już 18 października. Utwór „Lato” dostępny od dzisiaj we wszystkich serwisach muzycznych.

Lista utworów na płycie „Włóczęga”:

1.    1.36
2.    Płoną domy
3.    Ciemność
4.    Chłód
5.    Włóczęga
6.    Siedem
7.    Dobranoc
8.    Niespokojne ptaki
9.    Lato
10.  Powiedz szczerze

_________________________________________________________________________________
Informacja prasowa

Komentarze