THY DISEASE zapowiada nowy album i prezentuje pierwszy singiel

fot. materiały prasowe

Zespół THY DISEASE zapowiada nowy album. Wydawnictwo zatytułowane TRANSHUMANISM ukaże się już 19 grudnia 2019 roku.


THY DISEASE ujawnili szczegóły dotyczące najnowszej płyty zatytułowanej TRANSHUMANISM. Premiera krążka została wyznaczona na 19 grudnia br. za pośrednictwem CREATIVE MUSIC RECORDS. Zespół opublikował już pierwszy singiel, który nosi tytuł Aluminium Cities.

"Siódmy z kolei album w dyskografii THY DISEASE bardzo mocno określa dalszy muzyczny kierunek zespołu. Wszystkie nowe utwory utrzymane są w konwencji ciężkich, nowoczesnych groove'ów z towarzystwem intensywnych, niekonwencjonalnych elektronicznych brzmień" - zapowiada wytwórnia.

"Głównym tematem płyty jest ogólnie pojęty transhumanizm, czyli nowe technologie, cyber rozwój ludzkości, biotechnologiczne ulepszenia i inne nowości, jakie mogą przynieść nadchodzące czasy. Wszystkie zagadnienia ujęte są z moralno - filozoficznego punktu widzenia i przynoszą więcej pytań niż odpowiedzi" - kontynuuje wydawca.

Cały album został zarejestrowany w Creative Music Studio. Miksem i masteringiem zajął się Tomasz ZED Zalewski, autorem okładki oraz layoutu jest Xaay. Pierwszy singiel Aluminium Cities zarejestrowany we współpracy z Grupą 13 jest już dostępny w sieci:
Limitowana edycja płyty TRANSHUMANISM wraz z koszulkami jest już dostępna w pre-orderze TUTAJ, a wersja zdigitalizowana TUTAJ.

Lista utworów i okładka płyty przedstawia się następująco:

1. INHUMAN FORM
2. DRONE SOUL
3. ALUMINIUM CITIES
4. BLOODY TREATMENT
5. DELIVERANCE
6. THERE'S NO YOU
7. INFRASONIC NOISES
8. CONVERGENCE
9. DIGITIZED MIND

Bonus Track:
10. EXTINCTION BY CONTRACT


Komentarze