Krystyna Giżowska zagra koncert w Krakowie już 6 stycznia 2020 roku


Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert Krystyny Giżowskiej, który odbędzie się krakowskim Teatrze Variété już 6 stycznia 2020 roku.


Podczas tego wyjątkowego koncertu artystka zaśpiewa swoje największe przeboje, które znamy i lubimy, takie jak: "Złote obrączki", "Przeżyłam z tobą tyle lat" czy "W drodze do Fontainebleau".

Własna droga Krystyny Giżowskiej jako solistki zaczęła się na festiwalu piosenki w Soczi w 1976 r. zdobyciem II nagrody. Rok 1977 przyniósł jej II nagrodę na Coupe d'Europe w Villach w Austrii. 1978 r. I nagroda za interpretacje piosenki do muzyki Chopina na festiwalu przebojów w Rostocku. Rok 1979 III nagroda i nagroda publiczności piosenki w Dreźnie. Rok 1981 Grand Prix na festiwalu Krajów Nadbałtyckich w Karlscham w Szwecji. Rok 1984 Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Sopot'84.

Te sukcesy, jak również intensywna działalność koncertowa w kraju i za granicą (w NRD, RFN, Francja, Czechosłowacja, USA, Kanada, Japonia, itd.) potwierdziły trafność wyboru "własnej drogi". K. Giżowska zaczęła nagrywać płyty, programy i piosenki we wszystkich stacjach radiowych i telewizyjnych. Wydane płyty: "Jestem jak inne", "Nie było ciebie tyle lat", "Przeżyłam z tobą tyle lat", "Duety - Ci wspaniali i Ja", "Złote przeboje", "Antologia cz. I i II", "Kolędy i Pastorałki", płyta dla dzieci "Kosmiczna deskorolka". Największe Przeboje: "Złote obrączki", "Nie było ciebie tyle lat", "Przeżyłam z tobą tyle lat", "W drodze do Fontainebleau", "Blue box", "Koncert na światło i cień", "Samotność czeka na peronie". Zanim poszła własną drogą estradową, jako amatorka śpiewała w zespole Transportowiec w Koszalinie, brała udział w konkursach piosenki Polskiej, Żołnierskiej, Giełdach Piosenki zajmując I miejsca. Współpracowała z Big Bandem prowadzonym przez Ryszarda Poznakowskiego i Ryszarda Balickiego, związała się też przez jakiś czas z zespołem "Flotyllą" pracując tam pod kierunkiem znakomitych fachowców m.in. Danutą Baduszkową i Jackiem Korczakowskim ucząc się wszystkiego, co wiąże się ze sceną: dykcji, solfeżu, emisji głosu i ruchu scenicznego, które to umiejętności mogła wykorzystać na profesjonalnej scenie.

Krystyna Giżowska – Największe Przeboje
Kraków – 06.01.2020 – Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71
Otwarcie wejść  18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 60zł, 70zł, 80zł  w dniu koncertu 70zł, 80zł, 90zł
Bilety do nabycia:
Teatr Variété ul. Grzegórzecka 71
BILETY ELEKTRONICZNE:
Bilety z systemu Ticketmaster w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Bilety z systemu eBilet w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce
Bilety z sieci EMPIK
Bilety z systemu Going Kup bilet
LINKI:
Teatr Variété: https://teatrvariete.pl/krystyna-gizowska-najwieksze-przeboje/

Bilety z systemu Ticketmaster: https://www.ticketmaster.pl/event/14197 w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Bilety z systemu eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/piosenka/krystyna-gizowska/ oraz w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce

Bilety z sieci EMPIK: https://empikbilety.pl/wydarzenie/krystyna-gizowska-najwieksze-przeboje/styczen-2020

Bilety z systemu Going: https://goingapp.pl/evt/2158600/krystyna-gizowska-najwieksze-przeboje

Zobacz także: "Gwiazdo świeć, kolędo leć" - koncert pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza w Krakowie 4 stycznia 2020 roku TUTAJ.Komentarze