Julia Marcell prezentuje utwór "Prawdopodobnie"

fot.Jacek Poremba /  materiały prasowe / Mystic Production

Julia Marcell zaprezentowała nowy utwór zatytułowany „Prawdopodobieństwo”. Piosenka zapowiada nowy album zatytułowany „Skull Echo”."Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film - tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę - elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino" - opisuje Mystic Production.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem".

Album „Skull Echo” ukaże się w dwóch wersjach: anglojęzyczna płyta zostanie wydana na całym świecie nakładem Long Branch Records wiosną 2020 roku, a polska wersja albumu „Skull Echo” ukaże się 24 stycznia 2020 roku.

Album Julii Marcell „Skull Echo” można zamówić tutaj: http://bit.ly/JuliaMarcellSkullEcho


Komentarze