Zespół The Rumjacks zagra sześć koncertów w Polsce {DATY, MIEJSCA, BILETY]


Zespół The Rumjacks zagra sześć koncertów w Polsce! 

"Jeśli na dźwięk takich utworów jak „An Irish Pub”, „A Fistful O' Roses” czy „Uncle Tommy” wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla was świetną wiadomość. Już w marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części „Saint Patrick’s Tour 2020” pojawią się aż w sześciu polskich miastach" - zapowiadają organizatorzy.

"Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach ubiegłorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu…".
Supportem podczas koncertów w Zabrzu, Zielonej Górze i Poznaniu będzie zespół The Sandals. W Warszawie, Białymstoku i Gdyni przed The Rumjacks wystąpią Molly Malone’s. Bilety już w sprzedaży. 

Szczegółowa rozpiska koncertów prezentuje się następująco:

22 Marca, Niedziela      Zabrze        CK Wiatrak        
         
24 Marca, Wtorek         Warszawa   Hydrozagadka

25 Marca, Środa  Białystok    Zmiana Klimatu 

26 Marca, Czwartek      Gdynia                 Ucho
/
27 Marca, Piątek Zielona Góra        Kawon

28 Marca, Sobota         Poznań                 U Bazyla
https://www.facebook.com/events/355020388546712/Komentarze