Death Angel, Dirty Shirt i Saint City Orchestra zagrają na Pol'And'Rock Festival 2020!

fot. materiały prasowe

Znamy trzy nowe zespoły, które wystąpią podczas Pol'and'Rock Festival 2020!

Poznaliśmy trzy zespoły, które wystąpią na Małej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festival. W Kostrzynie zagrają: Death Angel, Dirty Shirt i Saint City Orchestra.


Pol'and'Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. 26. edycja wydarzenia zaplanowana jest na 30 lipca - 1 sierpnia 2020 roku. Na pięciu scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i z za granicy. Organizatorzy Festiwalu ogłosili już występy, między innymiizespołów: Dropkick Murphys, King Gizzard & The Lizard Wizard, While She Sleeps, Clutch, Tagada Jones, Static-X, Jinjer, The Rumjacks. Ogłoszone zespoły z Polski to Pidżama Porno, Ørganek, Raz Dwa Trzy oraz Black River.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.Komentarze