Download Festival 2020 odwołany


Download Festival 2020 został odwołany.

Z przykrością zawiadamiany Was, że planowana na 12-14 czerwca 2020 roku edycja Download Festival została odwołana. Oto oświadczenie organizatorów:

Uważnie obserwujemy tę niespotykaną sytuację i stało się jasne, że po prostu niemożliwe jest, aby festiwal 2020 się odbył. Ta decyzja nie została podjęta z łatwością i jesteśmy bardziej, niż zawiedzeni, załączamy nasze przeprosiny dla was wszystkich – naprawdę staraliśmy się, aby to wypaliło.

Proszę, załóżcie, że wrócimy w przyszłym roku. Teraz - bardziej niż kiedykolwiek - potrzebujemy ducha Download, aby prosperować i oferować wsparcie tym, którzy najbardziej go potrzebują. Zrobimy co w naszej mocy, aby stworzyć dla was niesamowity line up na 2021 i nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć was wszystkich wtedy. Dziękujemy wam - jak zawsze- za nieustanne wsparcie.

Pracujemy teraz ściśle z naszymi partnerami biletowymi i wkrótce skontaktują się z wami, aby dokonać twojego zwrotu pieniędzy lub jeśli wolicie, możecie zatrzymać swój bilet i przenieść go na przyszły rok. Czekajcie na e-mail od swoich agentów biletowych i prosimy skontaktujcie się z nimi tylko, jeśli kontakt nie nastąpi w przeciągu pięciu dni, ponieważ są oni obecnie bardzo zajęci.
Komentarze