The Rumjacks i Raz Dwa Trzy zagrają na Pol'And'Rock Festival 2020

fot. materiały prasowe
The Rumjacks i raz Dwa Trzy zagrają na Pol'And'Rock Festival 2020.

"Australijska kapela powraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Tym razem The Rumjacks zaprezentują swoją autorską mieszankę celtyckiej muzyki folkowej, ostrego punka i hard rocka na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą" - zapowiada rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W wydarzeniu potwierdzono również udział zespołu Raz Dwa Trzy, który z okazji swoje trzydziestolecia zagra na festiwalu. 
  
Pol'and'Rock Festival to jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Wydarzenie odbędzie się w terminie 30 lipca - 1 sierpnia 2020 roku. Na pięciu scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i z za granicy. "W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Uczestnicy Festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Jak co roku na Akademii zaprezentują się także liczne organizacje pozarządowe". Festiwal jest niebiletowany.Komentarze