Wydawnictwo Agora zmienia daty premiery płyt Renaty Przemyk i Igora Herbuta

fot. Pixabay / Alice Key Studio (licencja komercyjna)
Wydawnictwo Agora zmienia planowane daty premier płyt Renaty Przemyk i Igora Herbuta w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną koronawirusem. 

Oto oficjalne oświadczenie:

Szanowni Państwo,

Agora Muzyka, w porozumieniu z Artystami oraz managementami z przykrością informuje o zmianie dat premier albumów Renaty Przemyk "Renata Przemyk i Mężczyźni" oraz płyty Igora Herbuta "Chrust". Wydawnictwa zaplanowane odpowiednio na 20 oraz 27 marca, trafią do sprzedaży w nowym terminie - 8 maja.

Decyzja ta została podjęta w trosce o dobro Artystów i fanów, którzy w obecnej, kryzysowej sytuacji, mają ograniczony dostęp do fizycznych nośników muzycznych. Są to wspaniałe wydawnictwa, o wielkim potencjale artystycznym, a co za tym idzie chcemy, aby dotarły do jak największej liczby odbiorców. Aktualnie skupiamy się na zapewnieniu bezpieczeństwa naszym Artystom, zespołowi Agora Muzyka oraz fanom. Wierzymy, że zdrowy rozsądek i zachowanie wszelkich zasad higieny, pozwoli nam szybko wrócić do codzienności.

W piątek natomiast podzielimy się z Wami namiastką tego, co znajdziecie na płycie „Renata Przemyk i Mężczyźni” czyli singlem i teledyskiem "Kłamiesz", nagranym wspólnie z Vieniem. A jeszcze w tym tygodniu Igor Herbut pochwali się kolejnym singlem i teledyskiem z albumu „Chrust”.

Jednocześnie zachęcamy wszystkim fanów muzyki do wspierania naszej akcji #KulturalnaStrefa, która propaguje bezpieczne słuchanie muzyki w aktualnych czasach.
#ZostańwdomuKomentarze