Blues Pills przekłada premierę nowego albumu


Zespół Blues Pills odłożył premierę płyty na czas nieokreślony.

Wydawnictwo zatytułowane Holy Moly! miało ukazać się nakładem wytwórni Nuclear Blast Records już 19 czerwca 2020 roku. Niestety z powodu zaistniałej sytuacji premiera albumu została odroczona na czas nieokreślony. Oto oświadczenie zespołu:

"Z ciężkim sercem musimy poinformować Was, że nasz nowy album Holy Moly! musi zostać przesunięty. W związku z sytuacją związaną z Covid-19, niemożliwym jest dla nas, aby premiera tego albumu przebiegała tak, jak została zaplanowana. Odwoływany jest festiwal za festiwalem, granice są pozamykane i czujemy, że nie możemy kontynuować tego wydania, aby był jak najlepsze. Włożyliśmy tak wiele w to, ponad rok ciężkiej pracy w naszym własnym studio i bardzo tęsknimy za wami, naszymi fanami. Ta sytuacja łamie nasze serca. Byliśmy podekscytowani podzieleniem się tym [albumem - przyp.tłum] z wami. Płytą, festiwalami, nadchodzącą trasą koncertową".

Grupa kontynuuje: "Mamy nadzieję mieć więcej informacji w przyszłym tygodniu. Ale album się ukaże, przesuwamy tylko datę premiery i nadal zastanawiamy się nad tym, czy mamy wydawać single, ale przez dłuższy okres czasu. Czy zrobić sobie przerwę i kontynuować, kiedy zdecydujemy, że album się ukaże. Bardzo chcemy się tym podzielić z wami i robimy to. Ale teraz ważniejsze jest zadbanie o siebie nawzajem. Pozostańcie silni, pozostańcie zdrowi. Wspierajcie zespoły i artystów, których lubicie i keep the rock rolling. Kochamy Was". Komentarze