Paradise Lost prezentuje nowy singiel - Heavy Metal & More

Nie przegap

25.04.2020

Paradise Lost prezentuje nowy singiel


Nowy album Paradise Lost - Obsidian - ukaże się 15 maja. Zespół opublikował drugi singiel z płyty - utwór zatytułowany Ghosts. Lyric video do utworu można obejrzeć poniżej:Wokalista zespołu, Nick Holmes, opisuje utwór jako hołd dla muzyki gotyckiej z lat 80., pod wpływem której pozostawał zespół nawet w swoim najbardziej death metalowym okresie.

O tym, że zespół zdecydował się nie przesuwać premiery wydawnictwa w związku z kryzysem związanym z COVID – 19, Holmes mówi tak:

„W dobie panującego globalnego kryzysu, w momencie kiedy COVID - 19 dotknął w zasadzie wszystkich, w tym oczywiście branżę muzyczną, nasza wytwórnia, Nuclear Blast, zaproponowała nam przełożenie premiery na bardziej stabilny czas w tym roku. Biorąc to pod uwagę fakt, że odbiór muzyki na żywo jest obecnie całkowicie niemożliwy, podjęliśmy decyzję o nieprzekładaniu premiery naszego nowego albumu. Nasi fani nie chcieliby czekać. Muzyki można słuchać praktycznie w każdych okolicznościach, dlatego data wydania, czyli 15.maja, jest jak najbardziej aktualna, i mamy szczerą nadzieję, że nasz nowy album pomoże fanom podnieść się na duchu i będzie swojego rodzaju światłem w ciemności w tych niepewnych czasach! Dziękujemy Wam za nieustające wsparcie przez lata i do zobaczenia na koncertach już niebawem".

Tacklista "Obsidian" przedstawia się następująco:

1. Darker Thoughts
2. Fall From Grace
3. Ghosts
4. The Devil Embraced
5. Forsaken
6. Serenity
7. Ending Days
8. Hope Dies Young
9. Ravenghast

Album można nabyć TUTAJ

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza