Within Temptation i Evanescence zagrają koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]


Zespoły Within Temptation i Evanescence zapowiedziały koncert w Polsce w ramach Worlds Collide Tour 2020. Wydarzenie odbędzie się 20 września w Gliwicach.

Gwiazda zeszłorocznej edycji Mystic Festival - Within Temptation, świętowała w ubiegłym roku premierę swojego siódmego albumu „Resist”. Materiał potwierdził gwiazdorską pozycję holenderskiej grupy, a występ w Krakowie znakomitą formę koncertową.

U boku Within Temptation zaprezentuje się amerykańska grupa Evanescence, obchodząca w tym roku 25-lecie działalności. Zgodnie z informacjami, które co jakiś czas pojawiają się w branżowej prasie, zespół rozpoczął prace nad nowym wydawnictwem. Szczegóły albumu nie zostały jeszcze ujawnione.

Informacje o cenach biletów zostaną opublikowane już 9 kwietnia (10:00) wraz ze startem ekskluzywnej przedsprzedaży wejściówek, w ramach specjalnej oferty dla użytkowników Allegro Smart (oferta ważna jedynie 24 godziny).

Regularna sprzedaż biletów
wystartuje dzień później, 10 kwietnia, za pośrednictwem sklepu Knock Out Productions oraz eBilet.pl.

Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions,Mystic Production i B90.Komentarze